MarkNet N8230 Fiber Print Server

Funkce

Optické rozhraní

Maximální podpora šířky pásma a zabezpečení komunikace: optických sítí. Tiskový server Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet podporuje síťovou komunikaci na nejvyšší úrovni rychlosti a zabezpečení tím, že poskytuje rozhraní mezi jedním ze dvou optických portů standardu LC s interním konektorem sítě Ethernet podporovaného zařízení Lexmark, umožňující použít plně duplexní komunikaci s rychlostí nad megabit (100Base-FX) nebo gigabit (1000Base-SX) ze sekundu.

Zabezpečení a přesnost dat

Optická vlákna mají vyšší odolnost vůči elmg. rušení, což eliminuje možnost vysokofrekvenčního rušení v prostředí s elektrickým rušením, například v továrně nebo ve skladu. A protože optické systémy nevyzařují elmg. signály jako je tomu u měděných přenosových vedení, nebudou fungovat ani sofistikované elektronické metody odposlechu informací.

Snadná instalace integrované karty

Kartu nainstalujete do podporovaného zařízení Lexmark bez externích krabiček nebo adaptérů. Získáte optickou konektivitu v jediné, snadno instalovatelné interní kartě, dodané s konfiguracemi podporujícími řadu zařízení Lexmark (viz specifikace), včetně příslušných adaptérů a dokumentace.

Zabezpečení síťové komunikace

Tiskový server podporuje šifrování ověřovacích dat SNMPv3, IPSec a 802.1x pro zabezpečení komunikace ve všech podporovaných tiskárnách a multifunkčních produktech. Rozšířené funkce jako je zpracování paketů filtrování sítě VLAN poskytují další zvýšení rychlosti.

Podpora síťových protokolů

Podpora více současných aktivních protokolů umožňuje tisknout z různých systémů bez změny konfigurace. Standardně zahrnuje připojení Lexmark Ethernet včetně TCP/IP IPv4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX včetně NetWare Directory Services) a LexLink (DLC/LLC). Dokonce podporuje ověření hlaviček protokolu IP a kontrolních součtů TCP/UDP pro přijatá data.

Integrovaná webová stránka

Integrovaná webová stránka umožňuje správcům bleskově aktualizovat firmware tiskárny nebo použít nastavení tiskárny pomocí webového prohlížeče a snadněji sledovat stav tiskárny a měnit výchozí nastavení.

Obsah balení

  • Karta MarkNet N8230 Fiber Ethernet
  • Propojka ST-ST
  • Propojka SC-SC
  • Kabel SC-LC, 1 m
  • Kabel ST-LC, 1 m
  • Montážní materiál pro kartu
  • Publikace

Technické údaje

Díl #
27X0802
Podporované operační systémy Apple
Apple Mac OS X
Apple Mac OS 9.x
Podporované operační systémy Linux
Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3
Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0
SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11
SUSE Linux Enterprise Desktop 10
openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1
Linspire Linux 6.0
Debian GNU/Linux 4.0
Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0
Ubuntu 7.10
Ubuntu 8.04 LTS
Podporované operační systémy Microsoft Windows
Windows 2000 5.00.2195 nebo vyšší
Windows XP
Windows Server 2003
Windows XP x64
Windows Server 2003 running Terminal Services
Windows 2000 Server s terminálovými službami
Windows Server 2003 x64
Windows Server 2003 x64 running Terminal Services
Windows Vista
Windows Vista x64
Windows Server 2008
Windows Server 2008 x64
Windows Server 2008 running Terminal Services
Windows Server 2008 x64 running Terminal Services
Podporované operační systémy Novell
Novell® Open Enterprise Server pro Netware s NDS, iPrint nebo Novell Distributed Print Services (NDPS)
Novell NetWare 5.x, 6.x s iPrint nebo Novell Distributed Print Services (NDPS)
Podporované operační systémy UNIX
Sun Solaris SPARC 8, 9, 10
Sun Solaris x86 10
HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1
Další podporované operační systémy
IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform
Virtually any platform supporting TCP/IP
Typ sítě
IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Konektory
Jeden ST pro zapojení typu multimode fiber 50/125 nebo 62.5/125
Podpora síťových protokolů
TCP/IP IPv4
IPX/SPX
AppleTalk™
LexLink (DLC)
TCP/IP IPv6
TCP
UDP
Metody síťového tisku
LPR/LPD
Direct IP (Port 9100)
Socket (Raw TCP/IP)
HTTP
NDS Queue-based Printing
NDPS/NEPS (Novell Distributed Print Services, Novell Netware Enterprise Print Services)
Enhanced IP (Port 9400)
Function may vary by printer or MFP.
FTP, TFTP
IPP 1.1 (Internet Printing Protocol)
ThinPrint .print integration
Protokoly pro síťový management1
HTTPs (SSL/TLS)
SNMPv3
WINS
SLPv1
IGMP
BOOTP, RARP
APIPA (AutoIP)
DHCP
ICMP
DNS
SNMPv2c
Bonjour
DDNS
mDNS
ARP
NTP
Telnet
Finger
Síťové zabezpečení
SNMPv3
802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS
IPSec
Rozměry balení (V x D x Š)
154.4 x 203.2 x 304.8 mm
Hmotnost balení
0.594 kg
Rozměry - velké balení (V x D x Š)
406.4 x 406.4 x 609.6 mm
Hmotnost - velké balení
5.659 kg
Množství - velké balení
8
Země původu
United States
Klasifikace UNSPSC
43.17.20.06
1Tento produkt zahrnuje software vyvinutý projektem OpenSSL Project pro použití v sadě nástrojů OpenSSL Toolkit. (http://www.openssl.org/)