Този сайт използва „бисквитки“ за различни цели, включително подобряване на вашето потребителско изживяване, анализи и реклами. Чрез продължаване на разглеждането на този сайт или чрез кликване върху „Приемане и затваряне“ вие се съгласявате с използването на „бисквитки“ от наша страна. За повече информация прочетете нашата страница за „бисквитките“.

C925 MarkNet N8130 Fibre Ethernet 100BaseFX, 10BaseFL Print Server

Номенклатурен №: 24Z0061

Характеристики

  • Свързване

Описание на продукт

Включва комплект за инсталиране на свързване C925 и вътрешен сървър за печат за свързване към фибро-оптична мрежа 100BaseFX или 10BaseFL чрез ST конектор. Поддържа услугите TCP/IP (IPv4 и поддържаните принтери, IPV6) за приложения и е съвместим с най-популярните операционни системи, включително Novell NetWare, Microsoft Windows, както и UNIX, Linux и Apple Mac OS.

Поддръжка на мрежови протоколи

Сървърите за печат MarkNet и стандартната Ethernet връзка поддържат следните протоколи: TCP/IP IPV4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX, включително NetWare Directory Services), AppleTalk™ и LexLink (DLC/LLC). Всички протоколи могат да бъдат едновременно активни. Едновременната поддръжка на протоколите ви позволява да печатате от различни системи, без да конфигурирате наново сървъра за печат.


Вградена уеб страница

Вградената уеб страница позволява на администраторите да актуализират фърмуера на принтера или да отварят настройките на принтера с уеб браузър, откъдето лесно могат да следят състоянието на принтера и да променят настройките по подразбиране.


Полза от влакнестата оптика

Вътрешен сървър за печат за свързване към оптична мрежа 100BaseFX или 10BaseFL с помощта на ST конектор. Без EMF емисии по проект и работа в среда с електрически шум, например завод или склад. Разположете принтера си или многофункционалния принтер на хиляда фута (стотици метри) разстояние от кабелния шкаф.


Защита на мрежовите комуникации

Удостоверяване тип SNMPv3, IPSec и 802.1x осигурява мерки за защита за комуникации и шифроване на данни в поддържани принтери и многофункционални принтери. SNMPv3 поддържа шифрован и удостоверен трафик за управление, който защитава отдалечената конфигурация и съобщенията за състоянието на устройството. IPSec може да се използва както с TCP/IP IPv4, така и с IPv6 мрежи и осигурява шифроване и удостоверяване на комуникациите в мрежовия слой.


Лесна настройка или надстройка

Фърмуерът е поставен във флаш паметта, която позволява надстройки чрез изтегляне на софтуер. Надстройките на фърмуер могат да се прехвърлят и да се насочват едновременно към няколко устройства. Управлението е опростено чрез мрежови настройки, които се задават автоматично или отдалечено – конфигуриране чрез MarkVision, команден ред или помощни програми GUI.

Общи спецификации

Номенклатурен № 24Z0061
Размер на опаковката (мм" - В x Ш x Д)
  • 50.8 x 153 x 229 мм
Тегло на опаковката (кг)
  • 1.5 кг
Превишено тегло (кг)
  • 15.78 кг

Копиране

Тип мрежа
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Свързаност

Тип мрежа
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Свързване
  • Един ST за 50/125 или 62.5/125 многожилен
Подържа Мрежови Протокол
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Мрежови печат
  • LPR/LPD, Socket (Raw TCP/IP), Функцията може да се различава от принтера или MFP., Директно IP (порт 9100), HTTP, IPP 1.1 (интернет протокол печат), NDPS / NEPS (Услуги за Novell Distributed Print, Novell Netware Enterprise Print Services), Печатане, базирано на NDS опашки, FTP, TFTP, Enhanced IP (Port 9400), ThinPrint .print интеграция
Протокол за управление на мрежата
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
Мрежова Защита
  • IPSec, SNMPv3, 802.1х удостоверяване: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Поддържани операционни системи

Поддържа Microsoft Winows операционна система.
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server running Terminal Services, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Поддържа Apple операционна система.
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.2
Поддържа Linux операционна система.
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Поддържа Novell операционна система.
  • Novell NetWare 5.x, 6.x with iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server for Netware with NDS, iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS)
Поддържа UNIX операционна система.
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Други поддържани операционни системи.
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Електрическо свързване и експлоатация

UNSPSC Код.
  • 43201404
Държава
  • произход:
  • United States

1This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit. (http://www.openssl.org/)