Ova stranica koristi kolačiće u različite svrhe uključujući poboljšanje vašeg iskustva, analitiku i oglašavanje. Ukoliko nastavite pregledavati ovu web-stranicu ili kliknete "Prihvati i zatvori", pristajete na naše korištenje kolačića. Za više informacija pročitajte našu stranicu o Kolačićima.

CS72X, CX72x Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet ispisni poslužitelj

Br. dijela: 27X0802

Značajke

  • Priključci

Opis proizvoda

Interni ispisni poslužitelj za povezivanje na 100BASE-FX ili 1000BASE-SX optičku mrežu pomoću LC priključka. Podržava TCP/IP (IPv4 i, kod podržanih pisača, IPV6) aplikacijske servise i kompatibilan je s popularnim operacijskim sustavima, uključujući Novell NetWare, Microsoft Windows, kao i UNIX, Linux i Apple Mac OS.

Ugrađena mrežna stranica

Ugrađena mrežna stranica omogućuje administratorima flash ažuriranje firmvera pisača ili pristup postavkama pisača pomoću web preglednika radi jednostavnog praćenja statusa pisača i izmjene primarnih postavki.


Podrška mrežnom protokolu

Podrška za usporedne aktivne protokole omogućuje vam ispis s različitih sustava bez rekonfiguracije. Kao i uobičajene Lexmark Ethernet veze, ovo uključuje TCP/IP IPv4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX uključujući NetWare Directory Services) i LexLink (DLC/LLC). Podržava čak i ugrađenu verifikaciju IP zaglavlja te TCP/UDP kontrolne zbrojeve za primljene podatke.


Sigurnost komunikacija na mreži

Ispisni poslužitelj podržava SNMPv3, IPSec i 802.1x enkripciju podataka za autentikaciju radi sigurnosti komunikacije kod svih podržanih pisača i višenamjenskih proizvoda. Napredne funkcije poput obrade paketa u VLAN filtriranju pružaju dodatnu brzinu.


Prednost optičkog kabela

Podržava najbolje na području brzine i sigurnosti komunikacije: umrežavanje pomoću optičkog kabela. Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet ispisni poslužitelj podržava mrežne komunikacije na najvišoj razini brzine i sigurnosti povezujući jedan od dva optička priključka usklađena s LC-standardom s internom Ethernet vezom vašeg podržanog Lexmark uređaja uz full-duplex megabitne (100Base-FX) ili gigabitne (1000Base-SX) brzine optičkog prijenosa.


Jednostavna instalacija integrirane kartice

Instalirajte karticu u vaš podržani Lexmark uređaj bez vanjskih kutija ili prilagodnika. Optičku povezivost ćete ostvariti pomoću samo jedne interne kartice jednostavne za instalaciju, koja se isporučuje u konfiguracijama koje podržavaju brojne Lexmark uređaje (pogledajte specifikacije), a uključuje i odgovarajuće prilagodnike te dokumentaciju.


Sigurnost i točnost podataka

Optička vlakna imaju veću elektromagnetsku otpornost, što eliminira izglede radiofrekvencijskih smetnji u električki “bučnim” okruženjima poput tvornice ili skladišta. Nadalje, budući da sustavi s optičkim vlaknima ne emitiraju elektromagnetske signale poput bakrenih linija za prijenos, neće funkcionirati čak niti sofisticirane elektronske metode presretanja informacija.

U kompletu

  • ST na ST spojnica
  • SC na SC spojnica
  • 1 metar SC na LC kabela
  • Publikacija
  • 1 metar ST na LC kabela
  • Oprema za postavljanje Fiber kartice
  • MarkNet N8230 Fiber Ethernet kartica

Opće specifikacije

Br. dijela 27X0802
Dimenzije pakiranja (mm - V x Š x D)
  • 154.4 x 203.2 x 304.8 mm
Masa pakiranja (kg)
  • 0.594 kg
Overpack Weight (kg)
  • 5.659 kg

Kopiranje

Tip mreže
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Povezivanje

Tip mreže
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Priključci
  • Jedan ST za 50/125 ili 62.5/125 optički priključak
Protokoli za upravljanje mrežom
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Metode mrežnog ispisa
  • LPR/LPD, Socket (sirovi TCP / IP), Funkcija se može razlikovati od pisača ili MFP-a., Izravna IP adresa (Port 9100), HTTP, IPP 1.1 (Internet Printing Protocol), NDPS / NEPS (Novell distribuirane usluge ispisa, Novell Netware Enterprise Print Services), NDS ispis na temelju čekanja, FTP, TFTP, Poboljšana IP (Port 9400), Integracija ThinPrint .print
Protokoli za upravljanje mrežama
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
Sigurnost poslovnih mreža
  • IPSec, SNMPv3, 802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Podržani operacijski sustavi

Podržani operativni sustavi Microsoft Windows
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server s aplikacijom Terminal Services, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Podržani operativni sustavi Apple
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.2
Podržan operativni sustav Linux
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Podržan operativni sustav Novell
  • Novell NetWare 5.x, 6.x s iPrint ili Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server for Netware s NDS, iPrint ili Novell Distributed Print Services (NDPS)
Podržan operativni sustav UNIX
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Podržani ostali operativni sustavi
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Elektrika i rukovanje

UNSPSC Code
  • 43201404
Zemlja porijekla
  • United States

1 Ovaj proizvod sadrži softver razvijen od strane OpenSSL projekta za upotrebu u OpenSSL Toolkit. (Http://www.openssl.org/)

Lexmark CS720de

Lexmark CS720de

Pogledaj proizvod

Lexmark CS727de

Lexmark CS727de

Pogledaj proizvod

Lexmark CX725de

Lexmark CX725de

Pogledaj proizvod

Lexmark CX725dhe

Lexmark CX725dhe

Pogledaj proizvod

Lexmark CS720dte

Lexmark CS720dte

Pogledaj proizvod

Lexmark CX727de

Lexmark CX727de

Pogledaj proizvod

Lexmark CS728de

Lexmark CS728de

Pogledaj proizvod

Lexmark CX725dthe

Lexmark CX725dthe

Pogledaj proizvod

Lexmark CS725de

Lexmark CS725de

Pogledaj proizvod

Lexmark CS725dte

Lexmark CS725dte

Pogledaj proizvod