Ez a webhely cookie-kat (sütiket) használ többek között a felhasználói élmény javítása, az adatok elemzése és a személyre szabott reklámok céljából. A webhely használatának folytatásával vagy az „Elfogadás és bezárás” gombra kattintással Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért olvassa el a Cookie-k oldalt.

C925 MarkNet N8130 Fibre Ethernet 100BaseFX, 10BaseFL Print Server

cikkszám:: 24Z0061

Szolgáltatások

  • Csatlakoztathatóság

Termék leírása

Magába foglalja a C925 csatlakozási készletet, valamint egy belső nyomtatókiszolgálót, amellyel csatlakozni lehet 100BaseFX vagy 10BaseFL optikai hálózathoz ST csatlakozó segítségével. Támogatja a TCP/IP (IPv4 és a támogatott nyomtatókon IPV6) alkalmazásszolgáltatásokat, és kompatibilis a széles körben használt operációs rendszerekkel – a Novell NetWare, a Microsoft Windows, a UNIX, a Linux és az Apple Mac OS rendszerekkel.

Beágyazott weblap

A beágyazott weblapnak köszönhetően a rendszergazdák gyorsan frissíthetik a nyomtatók belső vezérlőprogramját, és hozzáférhetnek a nyomtató beállításaihoz egy webböngészőn keresztül, így egyszerűen figyelhetik a nyomtató állapotát, és módosíthatják az alapértelmezett beállításokat.


Élvezheti a száloptika előnyeit

Ezzel a belső nyomtatókiszolgálóval csatlakozni lehet 100BaseFX vagy 10BaseFL optikai hálózathoz ST csatlakozó segítségével. Nem bocsát ki elektromágneses mezőt, és elektromos zajjal terhelt környezetekben, például gyárakban és raktárakban is működik. Használata esetén akár több száz méterre is helyezheti a nyomtatót vagy többfunkciós készüléket a vezetékhálózati központtól.


Könnyű beállítás és frissítés

A belső vezérlőprogram a flash memóriában található, ami lehetővé teszi a szoftverletöltésen keresztüli frissítést. A belső vezérlőprogram frissítései flash memóriára menthetők, és egyszerre több eszközre is alkalmazhatók. A kezelés folyamata egyszerű az akár automatikusan, akár távolról – a MarkVision, illetve parancssoros vagy grafikus kezelőfelületű segédprogramok segítségével – megadható hálózati beállítások révén.


A hálózati kommunikáció biztonsága

Az SNMPv3, IPSec és 802.1x hitelesítés segítségével gondoskodni lehet a kommunikáció biztonságosságáról és az adatok titkosításáról a támogatott nyomtatókon és többfunkciós készülékeken. Az SNMPv3 támogatja a titkosított és hitelesített kezelés forgalomvédelmi távoli beállítását és az eszközállapot-üzeneteket. Az IPSec TCP/IP IPv4 és IPv6 hálózatokon is használható, és a hálózati rétegben biztosítja a kommunikáció titkosítását és hitelesítését.


Hálózati protokolltámogatás

A MarkNet nyomtatókiszolgálók és a szabványos Ethernet-csatlakozás a következő protokollokat támogatják: TCP/IP IPV4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX NetWare Directory Services szolgáltatásokkal), AppleTalk™ és LexLink (DLC/LLC). A protokollok párhuzamosan is működhetnek. A párhuzamos protokollhasználat támogatásának köszönhetően különféle rendszerekről nyomtathat a nyomtatókiszolgáló újrakonfigurálása nélkül.

Általános adatok

cikkszám: 24Z0061
Csomagolt méret (mm - magasság x szélesség x mélység)
  • 50.8 x 153 x 229 mm
Csomagolt súly (kg)
  • 1.5 kg
Súly (kg)
  • 15.78 kg

Másolás

Hálózat típus
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Csatlakozás

Hálózat típus
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Csatlakozók
  • ST típusú 50/125 vagy 62.5/125 multimode száloptikás csatlakozó
Hálózati protokol támogatás
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Hálózati nyomtatási módok
  • LPR/LPD, Socket (nyers TCP / IP), A funkció a nyomtató vagy az MFP függvényében változhat., Közvetlen IP (9100-as port), HTTP, IPP 1.1 (Internet Printing Protocol), NDPS / NEPS (Novell Distributed Print Services, Novell Netware Enterprise Print Services), NDS soros nyomtatás, FTP, TFTP, Enhanced IP (Port 9400), ThinPrint .print integráció
Hálózatkezelési protokollok
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
Hálozatbiztonság
  • IPSec, SNMPv3, 802.1x hitelesítés: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Támogatott operációs rendszerek

Támogatott Microsoft Windows operációs rendszerek
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Terminal Services szolgáltatást futtató Windows 2000 Server, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Támogatott Apple operációs rendszerek
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.2
Támogatott Linux operációs rendszerek
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Támogatott Novell operációs rendszerek
  • Novell NetWare 5.x, 6.x A iPrint vagy Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server for Netware A NDS, iPrint vagy Novell Distributed Print Services (NDPS)
Támogatott UNIX operációs rendszerek
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Támogatott egyéb operációs rendszerek
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Elektromos adatok és működés

UNSPSC kód
  • 43.17.20.06
Származási ország
  • United States

1This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit. (http://www.openssl.org/)