C925 MarkNet N8130 Fibre Print Server

Özellikler

Fiber optiklerden faydalanma

ST konektörü kullanarak 100BaseFX veya 10BaseFL fiber optik ağa bağlamak için dahili baskı sunucusu. Fabrika veya depo gibi elektriksel gürültü ortamlarındaki tasarım veya çalışmalarda EMF emisyonları yoktur. Yazıcı veya MFP’nizi elektrik kutularından bin fit (yüz metre) uzağa yerleştirin.

Ayarlaması veya yükseltmesi basit

Ürün yazılımı, yazılım yükleme yoluyla yükseltmeler sağlayan flash bellekte bulunur. Ürün yazılım yükseltmeleri flash belleğe aktarılabilir ve eş zamanlı olarak birçok cihaza yönlendirilebilir. Yönetim, MarkVision, komut hattı veya GUI yardımcı programlarını kullanarak otomatik veya uzaktan yapılandırılabilen ağ ayarları ile basitleştirilmiştir.

Ağ İletişim Güvenliği

SNMPv3, IPSec ve 802.1x kimlik denetimi, desteklendiği yazıcı ve MFP’lerde iletişim ve veri şifreleme için güvenlik önlemleri sağlar. SNMPv3, uzaktan yapılandırma ve cihaz durum iletilerini koruyan şifreli ve kimlik denetimli yönetim trafiğini destekler. IPSec, TCP/IP IPv4 ve IPv6 ağlarının her ikisiyle de kullanılabilir ve ağ tabakasında iletişimlerin şifrelenmesini ve kimlik denetiminden geçmesini sağlar.

Ağ Protokol Desteği

MarkNet baskı sunucuları ve standart Ethernet bağlantısı bu protokolleri destekler. TCP/IP IPV4, TCP/IP IPv6, Novell (NetWare Dizin Hizmetleri dahil IPX/SPX), AppleTalk™ ve LexLink (DLC/LLC). Tüm protokoller aynı anda aktif olabilir. Eş zamanlı protokol desteği, baskı sunucusunu yeniden yapılandırmadan farklı sistemlerden yazdırmanızı sağlar.

Yerleşik Web Sayfası

Yerleşik web sayfası yöneticilere rahatlıkla yazıcı durumunu izlemeleri ve varsayılan ayarları değiştirmeleri için bir web tarayıcısı kullanarak yazıcı ürün yazılımını anında güncelleme veya yazıcı ayarlarına erişme olanağı sağlar.

Teknik Özellikler

Parça Numarası
24Z0061
Desteklenen Apple İşletim Sistemleri
Apple Mac OS X
Apple Mac OS 9.x
Desteklenen Linux İşletim Sistemleri
Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3
Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0
SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11
SUSE Linux Enterprise Desktop 10
openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1
Linspire Linux 6.0
Debian GNU/Linux 4.0
Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0
Ubuntu 7.10
Ubuntu 8.04 LTS
Desteklenen Microsoft Windows İşletim Sistemleri
Windows 2000
Windows XP
Windows Server 2003
Windows XP x64
Windows Server 2003 running Terminal Services
Windows 2000 Server (Terminal Services çalýţtýran)
Windows Server 2003 x64
Windows Server 2003 x64 running Terminal Services
Windows Vista
Windows Vista x64
Windows Server 2008
Windows Server 2008 x64
Windows Server 2008 running Terminal Services
Windows Server 2008 x64 running Terminal Services
Desteklenen Novell İşletim Sistemleri
NDS, iPrint veya Novell Distributed Print Services (NDPS) li Netware için Novell® Open Enterprise Server
iPrint veya Novell Distributed Print Services (NDPS) li Novell NetWare 5.x, 6.x
Desteklenen UNIX İşletim Sistemleri
Sun Solaris SPARC 8, 9, 10
Sun Solaris x86 10
HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1
Desteklenen Diğer İşletim Sistemleri
IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform
Virtually any platform supporting TCP/IP
Ağ Tipi
IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Konnektörler
50/125 veya 62.5/125 multimode fiber için bir adet ST
Desteklenen Ağ Protokolleri
TCP/IP IPv4
IPX/SPX
AppleTalk™
LexLink (DLC)
TCP/IP IPv6
TCP
UDP
Ağ Üzerinde Yazdırma Metodları
LPR/LPD
Direct IP (Port 9100)
Socket (Raw TCP/IP)
HTTP
NDS Queue-based Printing
NDPS/NEPS (Novell Distributed Print Services, Novell Netware Enterprise Print Services)
Enhanced IP (Port 9400)
Function may vary by printer or MFP.
FTP, TFTP
IPP 1.1 (Internet Printing Protocol)
ThinPrint .print integration
Ağ Yönetim Protokolleri1
HTTPs (SSL/TLS)
SNMPv3
WINS
SLPv1
IGMP
BOOTP, RARP
APIPA (AutoIP)
DHCP
ICMP
DNS
SNMPv2c
Bonjour
DDNS
mDNS
ARP
NTP
Telnet
Finger
Ağ Güvenliği
SNMPv3
802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS
IPSec
Paketlenmiş Boyutu (mm - Y x G x D)
50.8 x 153 x 229 mm.
Paketlenmiş Ağırlığı (kg)
1.5 kg.
Büyük Paket Boyutu (mm - Y x G x D)
397 x 452 x 562 mm.
Büyük Boy Paket Ağırlığı (kg)
15.78 kg.
Miktar (Büyük Paket)
60
Menşei
United States
UNSPSC Kodu
43201404
1Bu üründe OpenSSL Project tarafından OpenSSL Toolkit ile kullanılmak üzere geliştirilen yazılımlar bulunmaktadır. (http://www.openssl.org/)