MarkNet N8130 Fiber Ethernet 100BaseFX, 10BaseFL Yazıcı Sunucusu

Parça No.: 14F0042

Özellikler

  • Bağlanılabilirlik

Ürün Açıklaması

Bir ST konektörü kullanarak 100BaseFX veya 10BaseFL fiber optik ağa bağlanmak için dahili bir yazıcı sunucusu. TCP/IP (IPv4 ve desteklenen yazıcılarda, IPV6) uygulama servislerini destekler ve Novell NetWare, Microsoft Windows yanı sıra UNIX, Linux ve Apple Mac OS gibi popüler işletim sistemleriyle uyumludur.

Yerleşik Web Sayfası

Yerleşik web sayfası, yöneticilerin yazıcı firmware yazılımını hızlı günceleştirmesine veya bir web tarayıcısı kullanarak yazıcı durumunu kolayca görüntülemesine ve varsayılan değerleri değiştirmek için yazıcı ayarlarına erişmesine olanak verir.


Network Protokol Desteği

MarkNet yazıcı sunucuları ve standart Ethernet bağlantısı bu protokolleri destekler: TCP/IP IPV4, TCP/IP IPv6, Novell (NetWare Rehber Servislerini içeren IPX/SPX), AppleTalk™ ve LexLink (DLC/LLC). Tüm protokoller eş zamanlı olarak aktif olabilir. Eş zamanlı protokol desteği, yazıcı sunucusunu yeniden yapılandırmadan farklı sistemlerden baskı yapmanıza olanak verir.


Ağ İletişim Güvenliği

SNMPv3, uzaktan yapılandırma ve cihaz durumu mesajlarını koruyan şifreli ve yetkiye dayalı yönetim trafiğini destekler. IPSec, TCP/IP IPv4 ve IPv6 ağları ile kullanılabilir ve ağ düzeyindeki iletişimin şifrelenmesini ve yetkilendirilmesini sağlar.

Genel Özellikler

Parça No. 14F0042
Paketlenmiş Boyutu (mm - Y x G x D)
  • 50.8 x 153 x 229 mm.
Paketlenmiş Ağırlığı (kg)
  • 0.188 kg.
Büyük Boy Paket Ağırlığı (kg)
  • 15.78 kg.

Kopyalama

Ağ Tipi
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Bağlanılabilirlik

Ağ Tipi
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Konnektörler
  • 50/125 veya 62.5/125 multimode fiber için bir adet ST
Desteklenen Ağ Protokolleri
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Ağ Üzerinde Yazdırma Metodları
  • LPR/LPD, Socket (Raw TCP/IP), Function may vary by printer or MFP., Direct IP (Port 9100), HTTP, IPP 1.1 (Internet Printing Protocol), NDPS/NEPS (Novell Distributed Print Services, Novell Netware Enterprise Print Services), NDS Queue-based Printing, FTP, TFTP, Enhanced IP (Port 9400), ThinPrint .print integration
Ağ Güvenliği
  • IPSec, SNMPv3, 802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Desteklenen İşletim Sistemleri

Desteklenen Microsoft Windows İşletim Sistemleri
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server (Terminal Services çalýţtýran), Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Desteklenen Apple İşletim Sistemleri
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.x
Desteklenen Linux İşletim Sistemleri
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Desteklenen Novell İşletim Sistemleri
  • iPrint veya Novell Distributed Print Services (NDPS) li Novell NetWare 5.x, 6.x, NDS, iPrint veya Novell Distributed Print Services (NDPS) li Netware için Novell® Open Enterprise Server
Desteklenen UNIX İşletim Sistemleri
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Desteklenen Diğer İşletim Sistemleri
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Elektronik ve İşletimsel

UNSPSC Kodu
  • 43201404
Menşei
  • United States

Lexmark C792de

Lexmark C792de

Ürünü görüntüle

Lexmark C792dhe

Lexmark C792dhe

Ürünü görüntüle

Lexmark X464de

Lexmark X464de

Ürünü görüntüle

Lexmark X792dte

Lexmark X792dte

Ürünü görüntüle

Lexmark X466dte

Lexmark X466dte

Ürünü görüntüle

Lexmark X466dwe

Lexmark X466dwe

Ürünü görüntüle

Lexmark X463de

Lexmark X463de

Ürünü görüntüle

Lexmark X792de

Lexmark X792de

Ürünü görüntüle

Lexmark X925de

Lexmark X925de

Ürünü görüntüle

Lexmark C792e

Lexmark C792e

Ürünü görüntüle

Lexmark T650dtn

Lexmark T650dtn

Ürünü görüntüle

Lexmark W850dn

Lexmark W850dn

Ürünü görüntüle

Lexmark X792dtse

Lexmark X792dtse

Ürünü görüntüle

Lexmark T650n

Lexmark T650n

Ürünü görüntüle

Lexmark X792dtpe

Lexmark X792dtpe

Ürünü görüntüle

Lexmark X862de 4

Lexmark X862de 4

Ürünü görüntüle

Lexmark X738de

Lexmark X738de

Ürünü görüntüle

Lexmark X860de 4

Lexmark X860de 4

Ürünü görüntüle

Lexmark X734de

Lexmark X734de

Ürünü görüntüle

Lexmark X738dte

Lexmark X738dte

Ürünü görüntüle

Lexmark X860de 3

Lexmark X860de 3

Ürünü görüntüle

Lexmark T656dne

Lexmark T656dne

Ürünü görüntüle

Lexmark X862de 3

Lexmark X862de 3

Ürünü görüntüle

Lexmark X864de 3

Lexmark X864de 3

Ürünü görüntüle

Lexmark C950de

Lexmark C950de

Ürünü görüntüle

Lexmark X950de

Lexmark X950de

Ürünü görüntüle

Lexmark X466de

Lexmark X466de

Ürünü görüntüle

Lexmark C736n

Lexmark C736n

Ürünü görüntüle

Lexmark X864de 4

Lexmark X864de 4

Ürünü görüntüle

Lexmark W850n

Lexmark W850n

Ürünü görüntüle

Lexmark X952de

Lexmark X952de

Ürünü görüntüle

Lexmark T652dn

Lexmark T652dn

Ürünü görüntüle

Lexmark T650dn

Lexmark T650dn

Ürünü görüntüle

Lexmark X954de

Lexmark X954de

Ürünü görüntüle

Lexmark C736dn

Lexmark C736dn

Ürünü görüntüle

Lexmark C792dte

Lexmark C792dte

Ürünü görüntüle

Lexmark X736de

Lexmark X736de

Ürünü görüntüle

Lexmark X950dhe

Lexmark X950dhe

Ürünü görüntüle

Lexmark C734dn

Lexmark C734dn

Ürünü görüntüle

Lexmark T652dtn

Lexmark T652dtn

Ürünü görüntüle

Lexmark X792dtme

Lexmark X792dtme

Ürünü görüntüle

Lexmark T652n

Lexmark T652n

Ürünü görüntüle

Lexmark X792dtfe

Lexmark X792dtfe

Ürünü görüntüle

Lexmark T654n

Lexmark T654n

Ürünü görüntüle

Lexmark X658dme MFP

Lexmark X658dme MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark X658dtfe MFP

Lexmark X658dtfe MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark X658dtme MFP

Lexmark X658dtme MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark C736dtn

Lexmark C736dtn

Ürünü görüntüle

Lexmark C734dtn

Lexmark C734dtn

Ürünü görüntüle

Lexmark X651de MFP

Lexmark X651de MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark C734n

Lexmark C734n

Ürünü görüntüle

Lexmark X652de MFP

Lexmark X652de MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark X654de MFP

Lexmark X654de MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark T654dn

Lexmark T654dn

Ürünü görüntüle

Lexmark X656dte MFP

Lexmark X656dte MFP

Ürünü görüntüle

Lexmark T654dtn

Lexmark T654dtn

Ürünü görüntüle

Lexmark X658dfe MFP

Lexmark X658dfe MFP

Ürünü görüntüle