Този сайт използва „бисквитки“ за различни цели, включително подобряване на вашето потребителско изживяване, анализи и реклами. Чрез продължаване на разглеждането на този сайт или чрез кликване върху „Приемане и затваряне“ вие се съгласявате с използването на „бисквитки“ от наша страна. За повече информация прочетете нашата страница за „бисквитките“.

Сървър за печат MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet на Lexmark за CS72X, CX72x

Номенклатурен №: 27X0802

Характеристики

  • Свързване

Описание на продукт

Вътрешен сървър за печат за свързване към 100BASE-FX или 1000BASE-SX фиброоптична мрежа чрез LC конектор. Поддържа TCP/IP (IPv4 и в съвместимите принтери, IPV6) приложения и услуги и е съвместим с популярните операционни системи, включително Novell NetWare, Microsoft Windows, както и UNIX, Linux и Mac OS на Apple.

Защита на мрежови комуникации

Сървърът за печат поддържа SNMPv3, IPSec и 802.1x кодиране с удостоверителни данни за комуникационна сигурност на всички съвместими принтери и многофункционални устройства. Усъвършенствани функции като обработка на VLAN филтриращ пакет осигуряват по-висока скорост.


Поддръжка на мрежови протоколи

Едновременната активна поддръжка на протоколи ви позволява да отпечатвате от различни системи без преконфигуриране. Като стандартните Ethernet връзки на Lexmark, които включват TCP/IP IPv4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX, включително NetWare Directory Services) и LexLink (DLC/LLC). Поддържа се дори проверка от устройството на заглавната част на IP пакета (IP header) и TCP/UDP контролните суми (TCP/UDP checksum) за получените данни.


Вградена уеб страница

Вградената уеб страница позволява на администраторите да актуализират фърмуера на принтера или да отварят настройките на принтера с уеб браузър, откъдето лесно могат да следят състоянието на принтера и да променят настройките по подразбиране.


Фиброоптичната технология

Поддръжка на най-доброто в широколентовата комуникация и сигурността: фиброоптичната мрежа. Сървърът за печат MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet на Lexmark поддържа мрежова комуникация на най-високо ниво на скорост и сигурност чрез свързване на един от двата фиброоптични порта с LC стандарт към вътрешната Ethernet връзка на вашето съвместимо устройство на Lexmark при пълен дуплекс („full-duplex“) мегабитови (100Base-FX) или гигабитови (1000Base-SX) фиброоптични скорости.


Сигурност и точност на данните

Фиброоптичната технология има по-голяма електромагнитна устойчивост, което елиминира вероятността от радиочестотни смущения в електрически „шумни“ среди, например фабрики и складове. И тъй като фиброоптичните системи не излъчват електромагнитни сигнали като медните линии за пренос на данни, дори усъвършенстваните електронни методи за прекъсване на информацията няма да работят.


Лесно, интегрирано инсталиране на картата

Инсталирайте картата във вашето съвместимо устройство на Lexmark без външни кутии или адаптери. Получавате фиброоптична свързаност с една лесна за инсталиране вътрешна карта, доставяна в конфигурации, които поддържат много устройства на Lexmark (вижте спецификациите), включително подходящи адаптери и документация.

В кутията

  • Публикация
  • Карта за MarkNet N8230 Fiber Ethernet
  • ST към ST съединител
  • 1 метър ST към LC кабел
  • Хардуер за монтиране на фиброоптична карта
  • SC към SC съединител
  • 1 метър SC към LC кабел

Общи спецификации


Копиране

Тип мрежа
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Свързаност

Тип мрежа
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Свързване
  • Един ST за 50/125 или 62.5/125 многожилен
Подържа Мрежови Протокол
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Мрежови печат
  • LPR/LPD, Socket (Raw TCP/IP), Функцията може да се различава от принтера или MFP., Директно IP (порт 9100), HTTP, IPP 1.1 (интернет протокол печат), NDPS / NEPS (Услуги за Novell Distributed Print, Novell Netware Enterprise Print Services), Печатане, базирано на NDS опашки, FTP, TFTP, Подобрена IP (порт 9400), ThinPrint .print интеграция
Протокол за управление на мрежата
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
Мрежова Защита
  • IPSec, SNMPv3, 802.1х удостоверяване: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Поддържани операционни системи

Поддържа Microsoft Winows операционна система.
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server running Terminal Services, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Поддържа Apple операционна система.
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.2
Поддържа Linux операционна система.
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Поддържа Novell операционна система.
  • Novell NetWare 5.x, 6.x with iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server for Netware with NDS, iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS)
Поддържа UNIX операционна система.
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Други поддържани операционни системи.
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Електрическо свързване и експлоатация

UNSPSC Код.
  • 43201404
Държава
  • произход:
  • САЩ

1 Този продукт включва софтуер, разработен от OpenSSL Project за използване в OpenSSL Toolkit. (Http://www.openssl.org/)