אתר זה משתמש בקובצי Cookie למטרות שונות, כולל שיפור חוויית המשתמש, ניתוח נתונים והצגת מודעות. המשך הגלישה באתר או לחיצה על "קבל וסגור", מהווה הסכמה לשימוש שלנו בקובצי Cookie. לקבלת מידע נוסף, ניתן לעיין בדף קובצי ה-Cookie שלנו.

שרת ההדפסה Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet מדגם CS72X ו-CX72x

מס' חלק.: 27X0802

תכונות

  • קישוריות

תיאור המוצר

שרת הדפסה פנימי לצורך חיבור אל רשת סיבים אופטיים בתקן 100BASE-FX או 1000BASE-SX באמצעות מחבר LC. תומך בשירותי יישומים מסוג TCP/IP ‏(IPv4 ובמדפסות נתמכות, IPV6) ותואם למערכות הפעלה פופולריות כולל Novell NetWare, ‏Microsoft Windows, ‏UNIX, ‏Linux ו-Apple Mac OS.

אבטחה ונתונים מדויקים

לאופטיקת סיבים יש חסינות אלקטרומגנטית משופרת, כך שאין סיכון להפרעות תדר רדיו בסביבות "רועשות" מבחינה חשמלית, כגון מפעלים או מחסנים. בנוסף, מאחר שמערכות סיבים אופטיים אינן מפיצות אותות אלקטרומגנטיים כמו קווי שידור מנחושת, אפילו שיטות אלקטרוניות מתוחכמות ליירוט מידע לא יפעלו.


חוד החנית בתחום הסיבים האופטיים

תמיכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ורוחב פס של תקשורת: עבודה ברשתות סיבים אופטיים. שרת ההדפסה Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet תומך בתקשורת ברשת ברמות המהירות והאבטחה הגבוהות ביותר על ידי יצירת ממשק בין אחת משתי יציאות סיבים בסטנדרט LC לבין חיבור ה-Ethernet הפנימי של התקן Lexmark הנתמך שברשותך במהירויות סיבים של מגה-סיביות (100Base-FX) או גיגה-סיביות (1000Base-SX) במצב דופלקס מלא.


אבטחת תקשורת ברשת

שרת ההדפסה תומך בהצפנת נתוני אימות בשיטות SNMPv3, ‏IPSec ו-802.1x לאבטחת תקשורת בכל המדפסות והתקני ה-MFP הנתמכים. פונקציות מתקדמות, כגון עיבוד מנות סינון VLAN, מגבירות את המהירות.


התקנת כרטיס משולב פשוטה

ניתן להתקין את הכרטיס בהתקן Lexmark הנתמך ללא צורך במתאמים או בתיבות חיצוניות. הקישוריות באמצעות סיבים מתקבלת באמצעות כרטיס פנימי יחיד ופשוט להתקנה, שמגיע בתצורות שתומכות ברוב התקני Lexmark (יש לעיין במפרטים), ומצורפים אליו מתאמים ותיעוד מתאימים.


דף אינטרנט מובנה

דף האינטרנט המובנה מאפשר למנהלי המערכת לעדכן את קושחת המדפסת או לגשת להגדרות המדפסת באמצעות דפדפן אינטרנט כדי לפקח על מצב המדפסת ולשנות הגדרות ברירת מחדל בקלות.


תמיכה בפרוטוקולי רשת

תמיכה סימולטנית פעילה בפרוטוקולים מאפשרת לך להדפיס ממערכות שונות ללא צורך בשינוי הגדרות התצורה. בדומה לחיבורי Ethernet סטנדרטיים של Lexmark, התמיכה הזו כוללת TCP/IP IPv4, ‏TCP/IP IPv6, ‏Novell (‏IPX/SPX כולל NetWare Directory Services) ו-LexLink (‏DLC/LLC). יש אפילו תמיכה באימות מובנה של כותרות IP וסיכומי ביקורת של TCP/UDP עבור הנתונים המתקבלים.

מה באריזה

  • כרטיס MarkNet N8230 Fiber Ethernet
  • מצמד ST ל-ST
  • מצמד SC ל-SC
  • חומרת הרכבה‬ של כרטיס סיבים
  • פרסומים
  • כבל SC ל-LC באורך מטר
  • כבל ST ל-LC באורך מטר

מפרטים כלליים

מס' חלק. 27X0802
מידות עם האריזה (מ"מ – גובה*רוחב*עומק)
  • 154.4 x 203.2 x 304.8 מ"מ
משקל במצב ארוז (ק"ג)
  • 0.594 ק"ג
משקל של אריזת-על (ק"ג)
  • 5.659 ק"ג

העתקה

סוג רשת
  • IEEE 802.3 100BaseFX Ethernet

קישוריות

סוג רשת
  • IEEE 802.3 100BaseFX Ethernet
קישוריות
  • One ST for 50/125 or 62.5/125 multimode fiber
תמיכה בפרוטוקול רשת
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink DLC, AppleTalk™, TCP, UDP
שיטות הדפסה ברשת
  • LPR/LPD, Socket (Raw TCP/IP), הפונקציה עשויה להשתנות בהתאם למדפסת או ל - MFP., Direct IP (יציאה 9100), HTTP, IPP 1.1 (פרוטוקול הדפסה באינטרנט), NDPS / NEPS (Novell מבוזרת שירותי הדפסה, Novell Netware Enterprise שירותי הדפסה), הדפסה המבוססת על NDS, FTP, TFTP, כתובת IP משופרת (Port 9400), אינטגרציית הדפסה
פרוטוקולי ניהול רשת
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
אבטחת רשת
  • IPSec, SNMPv3, 802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

מערכות הפעלה נתמכות

תמיכה במערכות הפעלה Microsoft Windows
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server running Terminal Services, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
תמיכה במערכות הפעלה Apple
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.2
תמיכה במערכות הפעלה Linux
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
תמיכה במערכות הפעלה Novell
  • Novell NetWare 5.x, 6.x with iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server for Netware with NDS, iPrint or Novell Distributed Print Services (NDPS)
תמיכה במערכות הפעלה Unix
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
תמיכה במערכות הפעלה אחרות
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

חשמל והפעלה

קוד UNSPSC
  • 43201404
ארץ מוצא
  • United States

1 מוצר זה כולל תוכנה שפותחה על ידי פרויקט OpenSSL לשימוש ב- OpenSSL Toolkit. (http://www.openssl.org/)

Lexmark CS720de

Lexmark CS720de

הצג מוצר

Lexmark CS727de

Lexmark CS727de

הצג מוצר

Lexmark CX725de

Lexmark CX725de

הצג מוצר

Lexmark CX725dhe

Lexmark CX725dhe

הצג מוצר

Lexmark CX727de

Lexmark CX727de

הצג מוצר

Lexmark CS728de

Lexmark CS728de

הצג מוצר

Lexmark CS725de

Lexmark CS725de

הצג מוצר