Tento web využívá soubory cookie k různým účelům včetně vylepšení vašich možností, analytiky a reklam. Pokračováním v procházení webu nebo klepnutím na tlačítko „Přijmout a zavřít“ potvrdíte, že souhlasíte s použitím souborů cookie. Podrobnější informace najdete na stránce Soubory cookie.

CS72X, CX72x Tiskový server Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet

Část č.: 27X0802

Funkce

  • Connectivity

Popis produktu

Interní tiskový server pro připojení k optické síti 100BASE-FX nebo 1000BASE-SX pomocí konektoru LC. Podporuje aplikační služby TCP/IP (IPv4 a v podporovaných tiskárnách IPV6) a je kompatibilní s oblíbenými operačními systémy včetně Novell NetWare, Microsoft Windows a také UNIX, Linux a Apple Mac OS.

Optické rozhraní

Maximální podpora šířky pásma a zabezpečení komunikace: optických sítí. Tiskový server Lexmark MarkNet™ N8230 Fiber Ethernet podporuje síťovou komunikaci na nejvyšší úrovni rychlosti a zabezpečení tím, že poskytuje rozhraní mezi jedním ze dvou optických portů standardu LC s interním konektorem sítě Ethernet podporovaného zařízení Lexmark, umožňující použít plně duplexní komunikaci s rychlostí nad megabit (100Base-FX) nebo gigabit (1000Base-SX) ze sekundu.


Zabezpečení a přesnost dat

Optická vlákna mají vyšší odolnost vůči elmg. rušení, což eliminuje možnost vysokofrekvenčního rušení v prostředí s elektrickým rušením, například v továrně nebo ve skladu. A protože optické systémy nevyzařují elmg. signály jako je tomu u měděných přenosových vedení, nebudou fungovat ani sofistikované elektronické metody odposlechu informací.


Snadná instalace integrované karty

Kartu nainstalujete do podporovaného zařízení Lexmark bez externích krabiček nebo adaptérů. Získáte optickou konektivitu v jediné, snadno instalovatelné interní kartě, dodané s konfiguracemi podporujícími řadu zařízení Lexmark (viz specifikace), včetně příslušných adaptérů a dokumentace.


Zabezpečení síťové komunikace

Tiskový server podporuje šifrování ověřovacích dat SNMPv3, IPSec a 802.1x pro zabezpečení komunikace ve všech podporovaných tiskárnách a multifunkčních produktech. Rozšířené funkce jako je zpracování paketů filtrování sítě VLAN poskytují další zvýšení rychlosti.


Podpora síťových protokolů

Podpora více současných aktivních protokolů umožňuje tisknout z různých systémů bez změny konfigurace. Standardně zahrnuje připojení Lexmark Ethernet včetně TCP/IP IPv4, TCP/IP IPv6, Novell (IPX/SPX včetně NetWare Directory Services) a LexLink (DLC/LLC). Dokonce podporuje ověření hlaviček protokolu IP a kontrolních součtů TCP/UDP pro přijatá data.


Integrovaná webová stránka

Integrovaná webová stránka umožňuje správcům bleskově aktualizovat firmware tiskárny nebo použít nastavení tiskárny pomocí webového prohlížeče a snadněji sledovat stav tiskárny a měnit výchozí nastavení.

Obsah balení

  • Kabel SC-LC, 1 m
  • Kabel ST-LC, 1 m
  • Propojka ST-ST
  • Propojka SC-SC
  • Montážní materiál pro kartu
  • Publikace
  • Karta MarkNet N8230 Fiber Ethernet

Obecné specifikace

Část č. 27X0802
Rozměry balení (V x D x Š)
  • 154.4 x 203.2 x 304.8 mm
Hmotnost balení
  • 0.594 kg
Hmotnost - velké balení
  • 5.659 kg

Kopírování

Typ sítě
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet

Možnosti připojení

Typ sítě
  • IEEE 802.3 100BaseFX, 10BaseFL Ethernet
Konektory
  • Jeden ST pro zapojení typu multimode fiber 50/125 nebo 62.5/125
Podpora síťových protokolů
  • TCP/IP IPv6, IPX/SPX, TCP/IP IPv4, LexLink (DLC), AppleTalk™, TCP, UDP
Metody síťového tisku
  • LPR/LPD, Socket (Raw TCP / IP), Funkce se může lišit podle tiskárny nebo zařízení MFP., Přímá IP (port 9100), HTTP, IPP 1.1 (internetový tiskový protokol), NDPS / NEPS (služby Novell Distributed Print Services, Novell Netware Enterprise Print Services), Tisk založený na NDS fronta, FTP, TFTP, Vylepšená IP (port 9400), Integrace ThinPrint .print
Protokoly pro síťový management
  • DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, SLPv1, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, DNS, ARP, HTTPs (SSL1/TLS), Finger
Síťové zabezpečení
  • IPSec, SNMPv3, 802.1x Authentication: MD5, MSCHAPv2, LEAP, PEAP, TLS, TTLS

Podporované operační systémy

Podporované operační systémy Microsoft Windows
  • Windows Server 2008 x64 running Terminal Services, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 running Terminal Services, Windows 2000 Server s terminálovými službami, Windows Server 2008, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Server 2003 x64 running Terminal Services, Windows Vista x64, Windows 2000 5.00.2195 nebo vyšší, Windows Vista, Windows Server 2003 running Terminal Services
Podporované operační systémy Apple
  • Apple Mac OS X, Apple Mac OS 9.x
Podporované operační systémy Linux
  • Red Flag Linux Desktop 5.0, 6.0, Ubuntu 7.10, Linspire Linux 6.0, Debian GNU/Linux 4.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, openSUSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, SUSE Linux Enterprise Server 8.0, 9.0, 10, 11, Red Hat Enterprise Linux WS 3.0, 4.0, 5.0, Linpus Linux Desktop 9.2, 9.3, Ubuntu 8.04 LTS
Podporované operační systémy Novell
  • Novell NetWare 5.x, 6.x s iPrint nebo Novell Distributed Print Services (NDPS), Novell® Open Enterprise Server pro Netware s NDS, iPrint nebo Novell Distributed Print Services (NDPS)
Podporované operační systémy UNIX
  • Sun Solaris SPARC 8, 9, 10, IBM AIX 5.2, 5.3, 6.1, Sun Solaris x86 10, HP-UX 11.11, 11.23, 11.31
Další podporované operační systémy
  • IBM iSeries or IBM AS/400® Systems with TCP/IP with OS/400® V3R1 or later using OS/400 Host Print Transform, Virtually any platform supporting TCP/IP

Elektrické napájení a provoz

Klasifikace UNSPSC
  • 43.17.20.06
Země původu
  • United States

1 Tento produkt obsahuje software vyvinutý v rámci projektu OpenSSL pro použití v OpenSSL Toolkit. (http://www.openssl.org/)

Lexmark CS720de

Lexmark CS720de

Zobrazit produkt

Lexmark CS727de

Lexmark CS727de

Zobrazit produkt

Lexmark CX725de

Lexmark CX725de

Zobrazit produkt

Lexmark CX725dhe

Lexmark CX725dhe

Zobrazit produkt

Lexmark CS720dte

Lexmark CS720dte

Zobrazit produkt

Lexmark CX727de

Lexmark CX727de

Zobrazit produkt

Lexmark CS728de

Lexmark CS728de

Zobrazit produkt

Lexmark CX725dthe

Lexmark CX725dthe

Zobrazit produkt

Lexmark CS725de

Lexmark CS725de

Zobrazit produkt

Lexmark CS725dte

Lexmark CS725dte

Zobrazit produkt